Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Hoya MiYOSMART - zapobieganie krótkowzroczności

2022-12-30

MiYOSMART od firmy HOYA to inteligentne soczewki okularowe przeznaczone do korekcji, kontroli i redukcji postępu krótkowzroczności u dzieci. Soczewka dzięki swojej unikatowej konstrukcji umożliwia jednoczesne spowolnienie rozrostu gałki ocznej i wyraźne widzenie. 

Dlaczego warto wybrać soczewki MiYOSMART dla swojego dziecka?

REWOLUCYJNA TECHNOLOGIA
Dzięki wyjątkowej, nieinwazyjnej technologii D.I.M.S., soczewka koryguje postęp krótkowzroczności oraz wadę wzroku na całej swojej powierzchni. Konstrukcyjnie soczewka okularowa przypomina plaster miodu, złożony z naprzemiennie występujących obszarów normalnego widzenia i obszarów terapeutycznych. Dzięki takiej konstrukcji soczewka sprawia, że do peryferyjnych obszarów oka dostaje się mniej światła, co spowalnia rozrost gałki ocznej.  

ZAPROJEKTOWANA Z MYŚLĄ O DZIECIACH
Każdy rodzić zdaje sobie sprawę, że dzieci są bardzo aktywne. Z tego powodu materiał wykonania szkieł powinien być odporny na uderzenia, zarysowania i ewentualne upadki, aby zapewnić bezpieczeństwo użytkowania. Soczewki MiYOSMART są dostępne z łatwą do utrzymania w czystości, wytrzymałą, powłoką antyrefleksyjną Eye Shield stworzoną z myślą o najmłodszych. Zapewnia także kompleksową ochronę przed promieniowaniem UV.  

UDOWODNIONE DZIAŁANIE  
Skuteczność soczewek MiYOSMART została potwierdzona w 6-letnich badaniach klinicznych, dotyczących ich długoterminowego wpływu na postęp krótkowzroczności. Badania kliniczne wykazały, że codzienne stosowanie soczewek okularowych MiYOSMART spowalnia progresję krótkowzroczności o 60%.  

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o soczewkach okularowych MiYOSMART zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

 

LOKALNY OPTYK
info@lokalny-optyk.pl
tel: 577 623 332
Rynek 25, 96-100 Skierniewice

pixel