Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Najlepsze szkła progresywne w najlepszej cenie!

2023-07-15

Dla kogo przeznaczone są szkła progresywne?

Po 40. roku życia coraz trudniej jest skupiać wzrok na położonych blisko nas przedmiotach oraz czytać przy słabym świetle. Zjawisko to nazywa się starczowzrocznością (prezbiopią) i jest ono naturalnym skutkiem upływu czasu. Szkła progresywne to rozwiązanie tego problemu! Zapewniają ostre widzenie na każdą odległość z płynnym przejściem od bliży do dali.

 

 

Szerokie pole widzenia, wyraźne i komfortowe widzenie w dali, bliży i odległościach pośrednich, płynne przejścia mocy między dalą, a bliżą!
Teraz możesz zapewnić to swoim oczom 30% taniej!

NAJLEPSZE szkła progresywne w NAJLEPSZEJ cenie!

Nasze oczy wykonują ponad 100 000 ruchów dziennie, jesteśmy w ciągłym ruchu a z zewnątrz dociera do nas ogromna ilość bodźców.

Szkła progresywne Varilux® XR Design to idealne rozwiązanie dla osób prowadzących dynamiczny tryb życia. 
To pierwsze soczewki progresywne, które adaptują się do oka i ruchów, jakie wykonuje dzięki rozszerzonemu zakresowi ostrego widzenia.
Dzięki użyciu sztucznej inteligencji szkła Varillux® obliczają obszar wyraźnego widzenia dopasowany do Twoich potrzeb i gwarantują wyraźne i komfortowe widzenie w każdej sytuacji!

NAJLEPSZE szkła progresywne w NAJLEPSZEJ cenie

Potrzebujesz okularów progresywnych, które będą w pełni dopasowane do Ciebie i zapewnią panoramiczne widzenie?

Szkła progresywne Apollo - idealnie dopasowane do Twojej wady wzroku, przyzwyczajeń wzrokowych i oprawy okularowej, którą wybierzesz. Pełna indywidualizacja zapewnia równowagę widzenia i natychmiastową adaptacje do nowych okularów. 
Soczewki Apollo są zoptymalizowane we wszystkich obszarach zwiększając aż do 30% wyraźne widzenie na każdej odległości!

pixel