Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Naprawy okularów

2022-12-21

Czy wiesz, że w Lokalnym Optyku można naprawić okulary?

Odpowiadamy na to pytanie twierdząco i przedstawiamy wszystkie rozwiązania jakie możesz znaleźć u nas w salonie: 

 

  • Lutowanie opraw - Wszystkie metalowe oprawy da się zlutować, żadna naprawa pod tym kątem nam nie straszna. Czas oczekiwania to kilka dni.

  • Wymiana nosków - Noski są elementem wymiennym, więc gdy tylko zauważysz jego brak zgłoś się do nas po pomoc. Nawet jeśli nie są uszkodzone warto od czasu do czasu je wymienić ponieważ, brudzą się podczas noszenia oraz zmieniają kolor, co wygląda mało estetycznie. Czas naprawy to ok 10-15 minut.

  • Wymiana flexa (teleskopu) w zausznikach - Jeśli zauważysz że Twój zausznik mocno się obluzował, może to być właśnie problem z flexem. Dzięki specjalnym narzędziom dostępnym w naszym salonie naprawa flexa przebiega szybko i bezproblemowo. Czas naprawy to 1-2 dni.

  • Polerowanie plastikowych opraw - Większość plastikowych opraw po czasie traci swój dawny blask i urok, po prostu matowieje. Możesz przynieść do nas taką oprawkę, a my przywrócimy jej dawny blask. Czas oczekiwania to kilka dni.

Drobne naprawy dla klientów naszego salonu - gratis

 

Oferujemy również “proste naprawy” okularów takie jak: doginanie i regulacja zauszników, podkręcenie i wymianę śrubek, profilowanie oprawy do indywidualnych potrzeb.

Przyjdź i sprawdź, chętnie pomożemy i doradzimy jakie rozwiązanie będzie najlepsze dla Twoich okularów.

LOKALNY OPTYK
info@loklany-optyk.pl
tel: 577 623 332 Rynek 25,
96-100 Skierniewice

pixel