Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Okulary progresywne

2022-12-30

Wiele osób po 40. roku życia skarży się na słabsze widzenie, szczególnie bliskich odległości. Jest to związane z naturalnym procesem starzeniem się gałki ocznej zwanym prezbiopiom.
Na szczęście, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom optycznym możemy zwiększyć komfort widzenia na każdej odległości. Na ratunek przychodzą okulary progresywne!
Ich ogromną zaletą jest to że, nie musimy posiadać kilka par okularów, wystarczą jedne spersonalizowane do Twoich potrzeb i stylu życia.

W ofercie naszego salonu znajdziesz szkła progresywne Varilux od firmy Essilor, które zapewnią Ci komfortowe i wyraźne widzenie dali, bliży oraz odległości pośrednich.
Marka Essilor projektuje soczewki w taki sposób aby, zapewnić najlepszą jakość widzenia oraz płynne przejście mocy, co ułatwia szybką adaptację do tego rodzaju szkieł.

  • Varilux Comfort Max - to szkła dealne dla osób które planuje zakup pierwszych okularów progresywnych. Ich największymi zaletami są: łatwość adaptacji, duży obszar do czytania, poprawa jakości widzenia - obraz nie będzie zniekształcony, oraz komfort widzenia od pierwszego założenia okularów.
  • Varilux Physio 3.0 - te szkła stworzone są dla osób które prowadzą aktywny tryb życia. Gwarantują one wszystkie te możliwości, które daje nam Varilux Comfort Max, a dodatkowo dają nam rozszerzone pole widzenia oraz płynne przejście mocy między dalą, bliżą i odległościami pośrednimi nawet podczas aktywności.
  • Varilux X Series  - to szkła które oferują największe pole widzenia ze wszystkich dostępnych soczewek progresywnych marki Essilor. Są to soczewki, które dają nam komfort widzenia na każdej odległości bez konieczności poruszania głową. Dzięki temu proces adaptacji następuje niemal od razu po założeniu okularów.

 

Wszystkie szkła progresywne objęte są miesięczną gwarancją adaptacji i dwuletnią gwarancją premium.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o szkłach progresywnych z kolekcji Varilux skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na każde pytanie.

LOKALNY OPTYK
info@lokalny-optyk.pl
tel: 577 623 332
Rynek 25, 96-100 Skierniewice

pixel